Creating an unequalled living space at the heart of Istanbul, Zorlu Center is the “meeting venue in the city”.

İstanbul’un kalbinde iki kıtanın birleştiği noktada yer alan Zorlu Center, yaklaşık 205 mağazasıyla dünyanın en ünlü markalarına, ev sahipliği yapıyor. Global markaların da tercih ettiği Zorlu Center’da; Türkiye’deki tek Tiffany & CO. ve Bvlgari’nin yanı sıra Prada, Louis Vuitton, Burberry, Dior, Dolce&Gabbana, Elie Saab, Fendi, Michael Kors, Miu Miu, Moncler, MontBlanc, Roberto Cavalli ve Valentiono yer almaktadır.

DISCOVER ALL BRANDS

NOW!

Zorlu Center haftanın 7 günü 10.00-22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
İstanbul’un tam kalbinde bulunan Zorlu Center , Levazım ve Zincirlikuyu’dan yürüme mesafesinde yer alıyor. Metrobüs ve metro bağlantılarının bulunduğu tünel sayesinde Zorlu Center’a kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Ulus, Levent, Levazım, Barbaros ve Zincirlikuyu yönlerinden gelen tüm ziyaretçiler yönlendirmeler eşliğinde Zorlu Center’a gelebiliyor.
Zorlu Center’da yer alan mağazaların listesine linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. (buraya çince webdeki all brands kısmınının linkini koyabiliriz oraya tıklayarak tüm markalara ulaşabilirler.)
Zorlu Center AVM’nin 2200 araçlık otopark kapasitesi bulunmaktadır. Araçlarınızı Zincirlikuyu ve Levazım girişlerimizdeki vale noktalarında vale görevlilerine teslim edebilirsiniz. Aracınızı teslim almadan önce teslim sırasında size verilen vale numarasını arayarak aracınızın çıkış saatinize yakın hazırlanmasını sağlayabilirsiniz.
Zorlu Center içerisinde 3 farklı noktada vergi iadesi işlemi yapılabilmektedir. Zorlu Center Boğaz Katı Info Desk, Meydan Katı Info Desk ve Beymen mağazası içerisinde yer alan vergi iade noktalarında vergi iadesi yapabilirsiniz.
Global Blue Tax Free iade noktasında yapacağınız işlemlerde nakit maksimum 500 TL, kredi kartına maksimum 10.000 TL vergi iadesi alabilirsiniz. Tax Free Zone iade noktasında yapacağınız işlemlerde nakit maksimum 500 TL vergi iadesi alabilirsiniz. 
Katma Değer Vergisi oranı %8 olan faturalarda minimum 108TL’lik faturanıza, Katma Değer Vergisi oranı %18 olan futuralarda minimum 118TL tutarındaki faturanıza vergi iadesi alabilirsiniz. 

Tiffany&Co. ve Bvlgari’nin Türkiye’deki tek mağazaları burada bulunuyor. İstanbul’a geldiyseniz kesinlikle uğramanızı öneririm.

A. R.

Birbirinden seçkin markalar ve moda dünyasına yön veren yeni trendler Zorlu Center’da bir arada. Burada aradığım her şeyi bulabiliyorum.

A. K.

Dolaşırken bir an kendinizi başka bir dünyada hissetmeniz muhtemel. Çok büyük ve güzel tasarlanmış bir mimari…

T. K.

Zorlu Center hem alışveriş hem yemek hem de kahve eşliğinde sohbet için tercih edilecek bir AVM. Hem açık hem kapalı alanlarının olması çok keyifli! Yaz kış vakit geçirilebilecek farklı alanları var, bu da seçeneklerin fazla olduğunu gösteriyor.

S. A.

Zorlu Center’da en prestiji marka ve ürünleri bulabilirsiniz. Aynı zamanda her türlü etkinliğin İstanbul’daki ana merkezi olan Zorlu Center, ilgili çalışanları ile Istanbul’un sayılı yaşam alanlarından birisidir.

F. B.